اطلاعیه: شرکت لیزینگ انصار داشتن هرگونه ارتباط با شرکت انصار خودرو سپنتا را تکذیب می نماید و هیچگونه مسئولیتی در قبال تعهدات این شرکت ندارد.
تاریخ شمسی :
جمعه - ۳۰ مهر - ۱۴۰۰
ساعت :

بولتن خبری

پتانسيل رسيدن به روزهاي اوج وجود دارد

پژمان قاسمی 16 آذر 1399

مهدي رضايي نوسان را جزو ذات بازارهاي مالي عنوان کرد و گفت: بازار در سيکل تازه، پس از يک دوره روند صعودي مدتي است که با تاثير عوامل دروني و بيروني اقتصاد، وارد فاز استراحت شده است، اما اکنون بررسي وضعيت کاموديتي‌ها و همچنين نرخ رشد ارز نيمايي اين نويد را مي‌دهد که بازار توان رسيدن به روزهاي پر رونق و همچنين قله‌هاي پيشين را دارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومي و تبليغات، مهدي رضايي مديرعامل بانک انصار در گفت و گو با پايگاه خبري بازارسرمايه (سنا)، با مثبت ارزيابي کردن وضعيت گزارش شش ماهه شرکت هاي بورسي، اين وضعيت را نشان دهنده سودآوري شرکت‌ها و صنايع دانست و گفت: در خصوص پتانسيل سودآوري بازار به نظر مي‌رسد براي سال جاري انتظار افزايش ميزان سود شرکت‌ها به محدوده بالاتر وجود داشته باشد، چرا که در نيمه نخست سال جاري سود محقق شده براي شرکت‌ها در مقايسه با دوره مشابه سال گذشته تقريبا ۵۰ درصد رشد داشته است.

وي در خصوص صنايع برتر توضيح داد: با توجه به افزايش نرخ ارز در بازار آزاد و به پيروي از آن، افزايش نرخ ارز در سامانه نيما و بهبود نسبي قيمت‌هاي جهاني، عمدتا صنايع پتروشيمي، فلزات و در مجموع شرکت‌هاي با پايه فروش دلاري و صادرات محور، وضعيت بهتري دارند.

رضايي افزود: علاوه بر اين بانک ها از جمله گروهي هستند که در افق بلند مدت سرمايه گذاري در برخي از نمادها با توجه به اصلاحات قيمتي اخير مناسب تلقي مي شوند و به اصطلاح به قيمت رسيده­ اند. کاهش جذابيت بازارهاي جايگزين در شرايط فعلي نيز مي­ تواند موجب جذب منابع مازاد به سوي بازار سرمايه شود؛ البته سرمايه­ گذاران بايد با توجه به بررسي و تحليل­ هاي دقيق خود به سرمايه گذاري در اين صنايع اقدام کنند.

اثر قيمت‌هاي جهاني بر بازار داخلي؟

مديرعامل بانک انصار در خصوص اثر صعود قيمت کاموديتي‌ها بر بازار سرمايه بيان کرد: بررسي شرايط قيمت جهاني کاموديتي ها نشان مي‌دهد که اثرات بيماري کرونا بر قيمت‌هاي جهاني همچنان مشهود است و سطح قيمت‌ها، با وجود رشد در ماه‌هاي اخير، در يکي از کمترين سطوح ۴ سال گذشته قرار دارد. اخيرا با انتشار اخبار مربوط به نتايج موفق واکسن کرونا، اميد به احياء اقتصاد جهاني افزايش يافته است، اين موضوع عامل مهمي است که مي‌تواند موجب رشد قيمت‌هاي جهاني و در نتيجه بهبود سودآوري شرکت‌هاي بورسي در سال جاري و سال آينده شود.

وي اضافه کرد: در خصوص بازار سرمايه کشورمان، مي‌توان گفت از آنجايي که بخش عمده‌اي از بازار را شرکت‌ها و صنايع صادرات محور تشکيل مي­دهند، انتظار بهبود و رشد سودآوري در اين شرکت‌ها دور از انتظار نيست. درخصوص تاثير قيمت‌هاي جهاني بر بازار سرمايه کشور بايد توجه داشت که عمدتا شرکت‌هاي بورسي داخلي با يک فاصله زماني کوتاه مدت از اين نوسانات قيمت‌هاي جهاني تاثير مي‌پذيرد.

توقع روند صعودي دايمي نداشته باشيد

رضايي در پاسخ به اين پرسش که بازار سرمايه براي ادامه روند صعودي به چه مواردي احتياج دارد؟ گفت: در اين رابطه نخست بايد در نظر داشته باشيد که قرار نيست بازار هميشه روند صعودي داشته باشد. در واقع ايجاد توقع روند صعودي براي هميشه در ميان سرمايه گذاران، به ­ويژه سرمايه گذاران جديدي که در سال جاري و در فصل نويني از حيات بازار، به بورس وارد شده اند؛ مي‌تواند فرصت‌ها را به تهديدها تبديل کند.

وي تصريح کرد: ضمن بهبود قيمت‌هاي جهاني، حفظ سطح توليد صنايع پتروشيمي و فلزات اساسي و همچنين اصلاح موارد ساختاري در بودجه مي‌تواند به روند صعودي بازار کمک کند. از سوي ديگر به منظور ادامه روند صعودي بازار عواملي ديگر نظير افزايش کيفيت خدمات رساني نهادهاي مالي و ايجاد زمينه رقابت سالم بين اين نهادها و ارتقاي استانداردهاي نظارتي و آموزش­ هاي عمومي به سرمايه ­گذاران، موضوعاتي است که بايد مورد توجه سياست گذاران قرار گيرد، توسعه زيرساخت­ هاي بازار سرمايه نيز با افزايش کمي سرمايه گذاري در اين بازار بايد هم­خواني داشته باشد و نهادهاي اجرايي و نظارتي بازار سرمايه بايد به سرعت رشد بازار برسند تا بتوانند از سرمايه بخش مهمي از جامعه که در حال حاضر در بازار سرمايه وجود دارد، صيانت کنند.

راهکارهايي براي جذب سرمايه ها به بورس و تامين مالي بنگاه ها

مديرعامل بانک انصار در خصوص راهکارهاي جذب سرمايه‌ها به بورس گفت: در بازار سهام مشوق‌هاي کافي مثل معافيت مالياتي، دسترسي برخط و آسان به بازار، وجود نهاد ناظر و ... وجود دارد که اين موارد هم براي سرمايه گذاران و هم سرمايه­ پذيران به لحاظ اطمينان به بازار، سهولت و امنيت دسترسي به سرمايه گذاري و تامين مالي اهميت ويژه اي دارد.

وي ادامه داد: البته به نظر مي‌رسد با رونق بخشيدن به صندوق‌هاي سرمايه گذاري و تشويق و آگاهي بخشي سرمايه گذاران تازه وارد به منظور سرمايه­ گذاري غيرمستقيم در بورس مي‌توان با اطمينان بخشي به سرمايه گذاران خرد در خصوص بازدهي مطلوب و جذاب، شاهد موج ديگري از جذب سرمايه و کاهش ريسک سرمايه گذاري اين گروه از افراد باشيم. از سوي ديگر توسعه بازار مشتقات و طراحي ابزارهاي جديد مالي و پوشش ريسک مي­تواند بر جذابيت سرمايه گذاري در بورس بيافزايد.

رضايي در رابطه با تامين مالي بنگاه‌ها از طريق بازارسرمايه نيز بيان کرد: در حال حاضر شرکت‌هاي بزرگ مي‌توانند به عرضه سهام شرکت هاي زير مجموعه، انتشار اوراق يا استفاده از يکي از روش هاي افزايش سرمايه در بازار سرمايه اقدام کنند. ساير شرکت‌هاي حاضر در بورس نيز مي‌توانند از روش‌هاي گوناگوني از جمله افزايش سرمايه و انتشار اوراق اقدام کنند. در ضمن بايد به اين نکته توجه کنيم که عرضه ­هاي اوليه بنگاه ­ها فقط نبايد منوط به شرايط رونق بازار باشد بلعکس در برخي مواقع در شرايط رکود نيز عرضه ­هاي اوليه جديد و ورود شرکت­ هاي با کيفيت با پتانسيل رشد بالا نيز مي­تواند نويد بخش شرايط بهتر و رونق به بازار باشد.

عوامل رواني موثر بر بازار اثر گذار؟

مديرعامل بانک انصار توضيح داد: طبيعي است که عوامل رفتاري و روانشناختي، بدون توجه به سودآوري واقعي شرکت‌ها فقط تا حد مشخصي امکان فراهم کردن زمينه صعود بازار را دارد و پس از آن، بايد منتظر تغييرات مثبت واقعي در سودآوري شرکت‌ها براي توجيه افزايش قيمت ‌سهام بود.

وي اضافه کرد: نکته اي که حتما سياست­گذاران اقتصادي و ساير دستگاه‌ها و در راس آن‌ها سازمان بورس و اوراق بهادار بهتر است به آن توجه کنند، اهميت اعتمادسازي است. همانطور که رفتار سرمايه گذاران در شش ماه سال جاري نشان داد، اگر اعتماد به بازار از بين برود و تصميمات شتابزده بر روند بازار تاثير بگذارد، حتما شاهد ترس سرمايه‌گذار حقيقي و خروج پول از بازار خواهيم بود.

رضايي گفت: در واقع اين خروج پول از بازار، ضمن آسيب جدي به روندها، مجددا همچون سال‌هاي گذشته وارد بازارهاي موازي شده و مدتي بازار را به رکود و روند خنثي مي‌برد. اين موضوع حتي بر روند نقد شوندگي بازار نيز اثر منفي داشته و کارايي بازار را دستخوش تغيير مي‌کند. همچنين افزايش آگاهي و اطلاع رساني مي ­تواند تا حد زيادي بروز رفتارهاي هيجاني را کاهش دهد.

رابطه نرخ سود سپرده بانکي و بورس مستقيم است

اين کارشناس بازارسرمايه در بررسي اثر نرخ سود سپرده هاي بانکي بر بازار سرمايه نيز عنوان کرد: به طور عمده نرخ سود بانکي در قيمت گذاري سهام و هزينه ­هاي مالي شرکت­ها نقش مهمي ايفا مي­کند، نرخ بهره اسمي و حقيقي اصلي­ ترين عامل در نوسانات قيمت در بازار دارايي‌هاي مختلف هست و تعيين غيربهينه آن مي­تواند تعادل ساير بازارها را تحت تاثير قراردهد، نرخ سود بانکي به عنوان معيار و خط کش براي نسبت P/E ساير بازارها در نظر گرفته مي‌شود. به طور کلي مي­توان گفت از آنجايي که سود سپرده بانکي بدون ريسک و تضمين شده است، تغييرات آن مي‌تواند تاثير مستقيم و فوري بر روند ساير بازارها، به ­ويژه بازار سهام داشته باشد.

ضرورت بسترسازي براي گسترش فين تک اسلامي

پژمان قاسمی 15 مرداد 1399

مهدي رضايي

مديرعامل بانک انصار

امروزه زندگي انسان ها با حضور گسترده و روزافزون فناوري‌هاي ديجيتال رنگ و بوي متفاوتي به خود گرفته و هر روز به دليل بروز تغييرات همه جانبه، سبک زندگي مردم و به تبع آن مدل کسب‌وکار آنها دچار تغيير و تحول شده است. در اين ميان بانک ها نيز به‌ عنوان سازمان هاي مردم‌نهاد و مشتري محور از اين قاعده مستثني نبوده و نيستند.امروزه نقش و تاثير فناوري‌هاي ديجيتال بر دنياي خدمات مالي انکارناپذير است. بديهي است اين فناوري‌ها ازيک‌طرف کارايي و اثربخشي بانک‌هاي سنتي را به چالش کشيده و از طرف ديگر براي ارائه سرويس‌هاي سريع‌تر، بهتر و ارزان‌تر به مشتريان نسل ديجيتال و سنت شکن امروز، نزديک و نزديک تر مي شوند.

صنعت بانکداري در مسير پيش رو چنانچه نتواند خود را با پيشرفت هاي روزافزون تکنولوژي و گسترش ارتباطات مجازي و اقتضائات زندگي مدرن همسو کند و تسهيلات لازم را براي روان سازي فرايندهاي خود به کار نگيرد، محتوم به شکست و ايجاد فاصله معني دار بين بانک و مشتري خواهد شد. شايد به جرات بتوان گفت در آينده اي نه چندان دور صرفاً بانک هايي موفقيت اند که به معناي واقعي کلمه همراه مشتريان باشند و نقشي پررنگ در گوشي هاي هوشمند آنان داشته باشند. بانک ها به گفته پروفسور «دينج» بايستي براي موفقيت در بازار آينده بر چهار عنصر «دسترسي»، «هزينه فايده»، «کارايي در زمان» و «امنيت» به عنوان عناصر اصلي بانکداري نوين استوار باشند.

در اين راستا در برخي کشورهاي اسلامي شاهد شکل گيري و رونق يک مفهوم نوظهور و سه وجهي هستيم که از تلفيق سه حوزه «فناوري هاي رايانه اي»، «صنعت بانکداري» و «احکام اسلامي» پديد آمده است که صاحب نظران از اين تلفيق خجسته به عنوان «فين تک اسلامي» ياد مي کنند.

حوزه فين‌تک يا فناوري مالي به زبان ساده به معناي کاربرد نوآورانه فناوري در ارائه خدمات مالي است. فين‌تک به کمپاني‌هايي اشاره دارد که با کاربرد تکنولوژي تلاش مي‌کنند تا خدمات مالي را کارآمدتر سازند. بنظر مي رسد اين فين تک بنا دارد تا فرايندهاي موجود در بانک هاي سنتي را با فناوري هاي مدرن تلفيق کند و با عبور آنها از فيلتر شريعت، ضمن ايجاد اصلاحات نوين بانکي، خدمات متنوعي در راستاي رفع نيازهاي جديد مشتريان ارائه دهد.

خوشبختانه حوزه فين‌تک طي ساليان گذشته با رشد چشمگيري روبه‌رو بوده و بسياري از افراد هوشمند و شرکت‌هاي پيش گام نيز در اين حوزه ورود کرده و در حال حاضر مشغول به ارائه خدمات هستند. از طرف ديگر در برخي از کشورهاي اسلامي هم طي سال هاي گذشته تلاش کرده اند تا اين حوزه نوظهور را با آموزه هاي ديني تلفيق و محصولات مالي جامعه خود را منطبق با ارزش هاي موجود در شريعت اسلام ارايه کنند. پر واضح است اين شرکت‌ها عموماً استارت‌آپ‌هايي هستند که به دليل چابکي و بهره گيري از خلاقيت بيشتر تلاش دارند تا خودشان را در سيستم‌هاي مالي جامعه جا بيندازند و بانک هاي سنتي را به چالش بکشند.

در اين ميان يکي از کشورهاي پيشرويي که در حوزه فين تک قدم هاي موثري برداشته، کشور اندونزي است. اين کشور چند سال پيش اعلام کرد که تا سه ماهه سوم سال 2020، (يعني همين ايامي که در آن بسر مي بريم) قادر خواهد بود تا نقشه راه «فين تک اسلامي» را در کشور خود ارايه و پياده سازي کند. هر چند اين اقدام ارزشمند تا اين لحظه هنوز رونمايي و اعلام نشده است اما گام برداشتن اين کشور در مسير صحيح بانکداري اسلامي و اهتمام سياستگذاران کلان اين کشور براي رفع نيازهاي آينده صنعت بانکداري اسلامي اقدام مناسب و ارزنده اي محسوب مي شود.

بسياري از تحليلگران و آينده پژوهان حوزه بانکداري بر اين باورند که آينده صنعت بانکداري درگرو رشد فين تک‌هاست. البته يادمان نرود رشد و گسترش فين تک‌ها نيز مانند رشد و گسترش همه تکنولوژي هاي جديد و نوظهور داراي معايب و محاسني است و مانند تيغ جراحي قادر است هم باعث نجات و هم باعث هلاکت بيماران گردد. مهم اين است که اين تيغ در دست کدامين پزشک( حاذق يا ناشي ) قرار گرفته باشد. از آنجا که ظهور و گسترش حوزه فين تک بر روي دو ضلع اصلي صنعت بانکداري، يعني «مشتريان» و «سيستم بانکي» به شدت تأثيرگذار است، لذا مسئولان ارشد بانکي کشورمان بايد قبل از هر گونه سياستگذاري و انجام اقدام هاي عملياتي به تبعات مثبت و منفي اين امر کاملاً واقف باشند. اين در حالي است که براي ايجاد و گسترش فين تک هاي اسلامي ضلع ديگري به اضلاع قبلي اضافه مي شود که اين ضلع درواقع آموزه هاي شريعت اسلام و باورهاي ديني مشتريان است که ظرافت هاي پياده سازي آن را دشوارتر مي کند. يادمان نرود با گسترش حوزه فين تک بزودي مدل‌هاي کسب‌وکار بانکي تغيير، حاشيه سود بانک‌ها کاهش و سهم قابل‌توجهي از بازار مشتريان به دليل ارائه حق انتخاب بيشتر و دادن امکانات وسيع تر به آنان از دست بانک هاي سنتي خارج مي شود. پس تا دير نشده همه سياستگذاران پولي و بانکي بايد ضمن آمادگي براي مواجهه با فرصت ها و چالش هاي آتي صنعت بانکداري، براي بازيگران و بازي گردانان حوزه فين تک بويژه از نوع اسلامي آن، تعمق و بسترسازي کنند.

شرکت کارکنان لیزینگ انصار در طرح جهادی اهدای خون

پژمان قاسمی 09 ارديبهشت 1399

کارکنان محترم شرکت لیزینگ انصار در حرکتی خداپسندانه نسبت به اهداء خون خود اقدام کردند. به گزارش اداره کل روابط عمومی و تبلیغات لیزینگ انصار ، در راستای گسترش فرهنگ اهدای خون ، کارکنان این مجموعه خون خود را اهداء کردند .

با توجه به شیوع ویروس کرونا و تأکید ستاد مقابله با کرونا نسبت به رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، تمامی کارکنان با رعایت موازین بهداشتی اقدام به این عمل خداپسندانه کردند.

اهدای خون سالم کمک حیات بخشی به بیماران و چشم انتظاران اهدای خون محسوب می شود و در واقع به شعار همیشگی "اهدای خون سالم = اهدای زندگی" جامه عمل می پوشاند.

پیام مدیرعامل بانک انصار در تجلیل از مجاهدان عرصه اقتصادی

پژمان قاسمی 19 فروردين 1399

كُلُّ نَفْسٍ ذَائِقَةُ الْمَوْتِ ۗ وَنَبْلُوكُمْ بِالشَّرِّ وَالْخَيْرِ فِتْنَةً ۖ وَإِلَيْنَا تُرْجَعُونَ ﴿٣٥

هر کسی چشنده مرگ است و ما شما را به نوعی خیر و شر آزمایش می کنیم، و به سوی ما بازگردانده می شوید. (۳۵)

در کمال تاثر و تاسف ، چند تن از همکاران عزیز و تلاشگر بانکی و آقای فردین جزندری از بانک انصار را در خط مقدم خدمت به مردم بزرگوار کشورمان بدلیل ابتلا به ویروس منحوس کرونا از دست دادیم و از دیدار و هم صحبتی با ایشان تا ابد محروم ماندیم . درگذشت این عزیز سربازان سنگر اقتصادی خدمت به مردم در شعب بانک های کشور را به خانواده های معظم و داغدار آنها و همکاران گرانقدر تسلیت عرض نموده ،ارزوی شکیبایی و صبر دارم . روحشان شاد و قرین رحمت الهی باد.

ضمن طلب مغفرت برای عروج یافتگان با هدف ریشه کن شدن این بیماری مهلک در یک عزم ملی و با اتخاذ تدابیر موثر ، هرچه سریعتر سایه منحوس این ویروس شوم از سر ایران اسلامی، برداشته خواهد شد

با وجود ریسک بالای فعالیت در شعب بانک ، شاهد مجاهدت و زحمات کارکنان نجیب و ایثارگر برای خدمت به مردم شریف خواهیم بود و هم میهنان قدرشناس نیز با رعایت نکات ایمنی برای حفظ سلامت خود و قطع زنجیره انتقال ویروس، صرفا در موارد ضروری و الزامی به شعب مراجعه خواهند نمود.

بنده به سهم خود به تمامی همکاران عزیزم ، صمیمانه دستمریزاد گفته از زحمات ایشان قدردانی نموده و علیرغم تمامی کاستی ها نهایت تلاش برای تامین امکانات و تجهیزات بهداشتی مورد نیازرا همچنان بکار خواهم برد و همگی را به رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی و مراقبت های لازم دعوت می کنم.

مهدی رضایی

مدیرعامل بانک انصار

پیام نوروزی مدیرعامل بانک انصار

پژمان قاسمی 19 فروردين 1399

علی‌علیه السلام: اگر قدر بدانید پس هر روزی نوروز است‏

بار الهی ! سایه‏ های شب و آفتاب روز را تویی که تدبیر می ‏کنی .

حال دل‏ های ما در دست‏ های توست

تدبیر قلب ما را ، تو ساز کن

          در سالی که گذشت ، عزیزان دو مجموعه تعاونی ثامن و بانک انصار با توکل بر پروردگار متعال پشت به پشت هم صمیمانه تلاش نمودند تا زیر بیرق واحد بر سختی ها فائق آمده ودر چارچوب سیاست های بانک مرکزی ج.ا.ا ضمن حرکت شایسته در مسیر ادغام با بانک سپه در تحقق بهینه اهداف معینه بانک حتی المقدور موفق عمل نمایند.

در سالی که پشت سر نهادیم تلخی های فراوان چشیدیم.از جمله، جهان تشیع بزرگمرد عرصه جهاد فی سبیل الله ،سپهبد حاج قاسم سلیمانی مدافع صلح و امنیت را از دست داد؛ روزهای دشوار با ورود ویروس منحوس کرونا نفس گیرتر شد و جمعی از هموطنان و همکاران عزیزمان در شبکه بانکی را از ما گرفت . دشواری های متعدد اقتصادی و...

با همه این احوالات دربرابر سختی ها سر خم نمی کنیم و باور خدشه‌ناپذیر داریم به این وعده‌ی الهی که فرمود "در پس هر سختی، آسانی و گشایشی نهفته است"و یقین داریم که"انّ مع الصبر نصراً"

با اتکال بر رحمت پروردگار و همت جمعی کوشش می کنیم تا از گردنه‌های صعب العبور بسلامت گذرنموده و با رویکردی واقع‌بینانه در سال پیش رو موفق به تثبیت سود‌آوری و تقویت متغیرهای بالندگی بانک شویم . ان شاءالله ذی نفعان اصلی (سهامداران، سپرده گذاران،کارکنان) از منافع مستقیم آن مستفیض گردند وبا تحقق شعارجهشتولیددرسایهیرهنمودوتاکیداتمقاممعظمرهبریمدظلهالعالی؛سرشارازموفقیتوشکوهیبی‌نظیربرایاستقبالازقرن پانزدهم خورشیدی مهیا گردیم.

ضمن تبریک حلول سال 1399 خورشیدی به محضر محترم ملت شریف ایران بخصوص مشتریان معزز بانک انصار، یکایک همکاران عزیز و تلاشگرم در مجموعه ی بانک سپه ، تقارن فرخنده ی سومین روز عید باستانی نوروز با عید مبعث را به فال نیک می گیریم که بعثت، امید انسان به فردایی روشن و نشانه مهرورزی خدا با خاکیان و باران رحمت بی‌‌حد او بر زمینیان است.

مهدی رضایی

مدیرعامل بانک انصار

پیام مدیرعامل بانک انصار به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی

پژمان قاسمی 28 دی 1398

دست جنایتکار آمریکای جهانخوار بار دیگر به خون یکی از بزرگ مردان این سرزمین سراسر مقاومت و عدالتخواهی آغشته شد و سردار قلب ها، نابودکننده تروریست های مزدور استکبارجهانی و ابرمرد همیشه بیدار سنگرهای مقاومت را که نام پرعظمتش رعب و وحشت در دل دشمنان اسلام وایران اسلامی می انداخت، به خاک و خون کشید.

سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی تنها حصن حصین ایران اسلامی در برابر تجاوزهای خونخواران امریکایی نبود، او سد بزرگی در برابر نفوذ جنایتکاران سرمایه خوار در سراسر منطقه خاورمیانه به شمار می آمد که ایمانش به ولی فقیه زمان و امام شجاع مستضعفان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در طول تاریخ بی بدیل و نام پر ابهتش همه جا با احترام و با واژه مقاومت عجین بود.

شهادت این بزرگ سردار اسلام و حامی مستضعفان جهان و نماد ایثار و فداکاری را به حضور مبارک حضرت حجت، مهدی موعود عج الله تعالی فرجه الشریف، امام خامنه ای مدظله العالی، ملت شهیدپرور ایران اسلامی ، خانواده گرانقدرش و همه مستضعفان جهان و به ویژه عدالتخواهان بیدار در سنگرهای مقاومت تبریک وتسلیت می گویم.

راهش پر رهرو باد و نام بزرگ و افتخارآفرینش همواره در ذهن و قلب مقاومت اسلامی جاویدان باد.