تاریخ شمسی :
سه شنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۱
ساعت :

محصول جدید در سال جدید كراس‌ اوور اتوماتیك ایران خودرو به بازار می‌آید

گروه صنعتی ایران خودرو محصول اچ30 كراس اوور با ویژگی‌های مورد نظر و خواست مشتری ایرانی را به‌زودی روانه بازار می‌كند.به گزارش ایكوپرس، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با اعلام این خبر گفت: خودروی كراس‌اوور اچ30 كه مجهز به گیربكس اتوماتیك است با كیفیت و قیمت رقابتی و برای گروه‌های متوسط درآمدی به‌زودی به مشتریان عرضه می‌شود. مصطفی خان كرمی افزود: عرضه محصولات مورد نیاز بازار که سطح کیفی و قیمتی مناسب داشته باشد، همواره مورد نظر شرکت ایران خودرو بوده و با توجه به تقاضای مشتریان برای خودروی اتوماتیك، این محصول به‌زودی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. وی گفت: با عرضه این خودرو بخش وسیعی از سلیقه‌ها و نیاز مشتریان به دلیل امکانات و تجهیزات این خودرو تامین خواهد شد. خان كرمی تصریح كرد: خدمات پس از فروش این محصول توسط بزرگ‌ترین شبکه توزیع و خدمات پس از فروش شرکت‌های خودروساز در خاورمیانه پشتیبانی خواهد شد و مشتریان می‌توانند با خیالی آسوده برای استفاده از خدمات مناسب نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام كنند. وی یادآورد شد شرایط فروش اچ30 به‌زودی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی گروه صنعتی ایران خودرو به نشانی اینترنتی www. ikcopress. ir اطلاع‌رسانی خواهد شد. گفتنی است، محصول كراس اوور H30 علاوه بر گیربكس اتوماتیك (aisin)، مجهز به موتور تی.‌یو5 است كه مصرف سوخت پایینی دارد. از دیگر امكانات این خودرو می‌توان به ترمز ضد قفل چهار كاناله، سان­روف برقی، مانیتور 5/6 اینچی لمسی، كامپیوتر سفری، صندلی عقب تاشو، استاندارد ایمنی حفاظت از عابر پیاده و فضای مناسب کابین اشاره كرد. همچنین تریم داخلی زیبا و جذاب و قیمت مناسب محصول، ارزان‌ترین و در عین حال ارزنده‌ترین خودروی اتوماتیك بازار ایران را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. شما می توانید جهت اطلاع از آخرین قیمت خودروهای ایران خودرو به سرویس قیمت روز فرصت امروز مراجعه کنید.

گروه صنعتی ایران خودرو محصول اچ30 كراس اوور با ویژگی‌های مورد نظر و خواست مشتری ایرانی را به‌زودی روانه بازار می‌كند.به گزارش ایكوپرس، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با اعلام این خبر گفت: خودروی كراس‌اوور اچ30 كه مجهز به گیربكس اتوماتیك است با كیفیت و قیمت رقابتی و برای گروه‌های متوسط درآمدی به‌زودی به مشتریان عرضه می‌شود. مصطفی خان كرمی افزود: عرضه محصولات مورد نیاز بازار که سطح کیفی و قیمتی مناسب داشته باشد، همواره مورد نظر شرکت ایران خودرو بوده و با توجه به تقاضای مشتریان برای خودروی اتوماتیك، این محصول به‌زودی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

وی گفت: با عرضه این خودرو بخش وسیعی از سلیقه‌ها و نیاز مشتریان به دلیل امکانات و تجهیزات این خودرو تامین خواهد شد. خان كرمی تصریح كرد: خدمات پس از فروش این محصول توسط بزرگ‌ترین شبکه توزیع و خدمات پس از فروش شرکت‌های خودروساز در خاورمیانه پشتیبانی خواهد شد و مشتریان می‌توانند با خیالی آسوده برای استفاده از خدمات مناسب نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام كنند. وی یادآورد شد شرایط فروش اچ30 به‌زودی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی گروه صنعتی ایران خودرو به نشانی اینترنتی www. ikcopress. ir اطلاع‌رسانی خواهد شد.

گفتنی است، محصول كراس اوور H30 علاوه بر گیربكس اتوماتیك (aisin)، مجهز به موتور تی.‌یو5 است كه مصرف سوخت پایینی دارد. از دیگر امكانات این خودرو می‌توان به ترمز ضد قفل چهار كاناله، سان­روف برقی، مانیتور 5/6 اینچی لمسی، كامپیوتر سفری، صندلی عقب تاشو، استاندارد ایمنی حفاظت از عابر پیاده و فضای مناسب کابین اشاره كرد. همچنین تریم داخلی زیبا و جذاب و قیمت مناسب محصول، ارزان‌ترین و در عین حال ارزنده‌ترین خودروی اتوماتیك بازار ایران را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

شما می توانید جهت اطلاع از آخرین قیمت خودروهای ایران خودرو به سرویس قیمت روز فرصت امروز مراجعه کنید.