اطلاعیه: شرکت لیزینگ انصار داشتن هرگونه ارتباط با شرکت انصار خودرو سپنتا را تکذیب می نماید و هیچگونه مسئولیتی در قبال تعهدات این شرکت ندارد.
تاریخ شمسی :
سه شنبه - ۲۰ آذر - ۱۳۹۷
ساعت :

بازار خودروهای وارداتی سوت و کور شد

خرید و فروش خودروهای وارداتی با افزایش قیمت دلار سوت و کور شده و عمده فروشندگان به دلیل تغییرات لحظه ای قیمت دلار دست از فروش برداشته اند. البته مردم هم در این آشفته بازار با شرکت در طرح های فروش فقط جیب واردکنندگان را پر می کنند.

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز ، خرید و فروش خودروهای وارداتی با افزایش قیمت دلار سوت و کور شده و عمده فروشندگان به دلیل تغییرات لحظه ای قیمت دلار دست از فروش برداشته اند. البته مردم هم در این آشفته بازار با شرکت در طرح های فروش فقط جیب واردکنندگان را پر می کنند.

بازار امروز خرید و فروش خودروهای وارداتی با افزایش قیمت دلار سوت و کور شده است و عمده فروشندگان به دلیل تغییرات لحظه ای قیمت دلار دست از فروش برداشته و منتظر ثابت قیمت ها هستند. البته آن دست از واردکنندگانی که در طول چند ماه اخیر به بهانه های مختلف قیمت محصولات خود را افزایش داده بودند از طریق واسطه ها به صورت محدود خودروهایی را برای کنترل قیمت ها و عدم کاهش آنها در بازار بفروش می رسانند.

البته مردم هم در این آشفته بازار بدون اطلاع از قیمت ها در طرح های فروش شرکت کرده و فقط جیب واردکنندگان را پر می کنند زیرا شرکت ها هیچ تعهدی نسبت به تحویل خودرو آنهم در زمان مقرر ندارند و فقط از طریق این طرح ها نقدینگی خود را تامین می کند.

در بازار امروز خودروهای وارداتی توسان بدون گارانتی با قیمت ۲۴۸ میلیون تومان و با گارانتی ۲۶۰ میلیون تومان، سانتافه ۳۱۴ میلیون تومان، سوناتا ۲۱۷میلیون تومان، سراتو ۱۹۴میلیون تومان، النترا ۱۹۳ میلیون تومان ،رافور ۳۳۰ میلیون تومان معامله می شود.

علاوه بر اتفاقات بازار خودروهای وارداتی که هر کس به دنبال سود و افزایش قیمت محصولات است در بخش خودروهای داخلی امروز شاهد تغییرات قیمتی در انواع خودرو نبوده ایم.