اطلاعیه: شرکت لیزینگ انصار داشتن هرگونه ارتباط با شرکت انصار خودرو سپنتا را تکذیب می نماید و هیچگونه مسئولیتی در قبال تعهدات این شرکت ندارد.
تاریخ شمسی :
سه شنبه - ۲۵ تیر - ۱۳۹۸
ساعت :

بزرگترین رقیب پورشه و فراری به زودی رونمایی می شود

به تازگی کاربران در انجمن فراری ادعا کرده اند که خودروی جایگزین فراری ۴۸۸در ماه مارس سال آینده میلادی و در نمایشگاه خودروی ژنو معرفی می شود. گزارش ها به این موضوع اشاره دارند که فراری این خودرو را یک فیس لیفت می داند؛ با این حال به نظر می رسد این محصول تغییرات زیادی را در مقایسه با نسل گذشته خود تجربه می کند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، فراری علاوه بر این خودرو از یک محصول جدید دیگر نیز در نمایشگاه خودروی ژنو رونمایی می کند. این خودرو به موتور ۶ سیلندر و سیستم هیبریدی مجهز می شود. یکی از کاربران در انجمن فراری به این موضوع اشاره کرده که نمایندگی های این کمپانی ایتالیایی از معرفی خودروی جایگزین فراری ۴۸۸ اطلاع دارند.

به نظر می رسد فراری از چندین نمونه مختلف این خودرو رونمایی کند. انتظار می رود این محصول با موتور ۸سیلندر به همراه سیستم هیبریدی، موتور ۸ سیلندر با توربوشارژر دوقلو و موتور ۶ سیلندر با توربوشارژر دوقلو و سیستم هیبریدی در اختیار خریداران قرار بگیرد.

یکی از کاربران ادعا می کند که ویدیوی منتشر شده یک خودروی هیبریدی کاملا جدید را نشان می دهد که در رده ای بالاتر از فراری ۴۸۸ قرار می گیرد. به نظر می رسد این خودرو به ویژگی های خاصی مجهز می شود که آن را تبدیل به یک محصول ویژه می کند.

در حال حاضر فراری در این رابطه اظهار نظری نکرده است؛ با این حال به نظر می رسد این شرکت ایتالیایی به دنبال توسعه یک خودروی جدید است. انتظار می رود با نسل جدید خودروهای سوپراسپرت موتور وسط فراری در نمایشگاه خودروی ژنو ملاقات کنیم

.