تاریخ شمسی :
چهارشنبه - ۶ مهر - ۱۴۰۱
ساعت :

پیام نوروزی مدیرعامل بانک انصار

علی‌علیه السلام: اگر قدر بدانید پس هر روزی نوروز است‏

بار الهی ! سایه‏ های شب و آفتاب روز را تویی که تدبیر می ‏کنی .

حال دل‏ های ما در دست‏ های توست

تدبیر قلب ما را ، تو ساز کن

          در سالی که گذشت ، عزیزان دو مجموعه تعاونی ثامن و بانک انصار با توکل بر پروردگار متعال پشت به پشت هم صمیمانه تلاش نمودند تا زیر بیرق واحد بر سختی ها فائق آمده ودر چارچوب سیاست های بانک مرکزی ج.ا.ا ضمن حرکت شایسته در مسیر ادغام با بانک سپه در تحقق بهینه اهداف معینه بانک حتی المقدور موفق عمل نمایند.

در سالی که پشت سر نهادیم تلخی های فراوان چشیدیم.از جمله، جهان تشیع بزرگمرد عرصه جهاد فی سبیل الله ،سپهبد حاج قاسم سلیمانی مدافع صلح و امنیت را از دست داد؛ روزهای دشوار با ورود ویروس منحوس کرونا نفس گیرتر شد و جمعی از هموطنان و همکاران عزیزمان در شبکه بانکی را از ما گرفت . دشواری های متعدد اقتصادی و...

با همه این احوالات دربرابر سختی ها سر خم نمی کنیم و باور خدشه‌ناپذیر داریم به این وعده‌ی الهی که فرمود "در پس هر سختی، آسانی و گشایشی نهفته است"و یقین داریم که"انّ مع الصبر نصراً"

با اتکال بر رحمت پروردگار و همت جمعی کوشش می کنیم تا از گردنه‌های صعب العبور بسلامت گذرنموده و با رویکردی واقع‌بینانه در سال پیش رو موفق به تثبیت سود‌آوری و تقویت متغیرهای بالندگی بانک شویم . ان شاءالله ذی نفعان اصلی (سهامداران، سپرده گذاران،کارکنان) از منافع مستقیم آن مستفیض گردند وبا تحقق شعارجهشتولیددرسایهیرهنمودوتاکیداتمقاممعظمرهبریمدظلهالعالی؛سرشارازموفقیتوشکوهیبی‌نظیربرایاستقبالازقرن پانزدهم خورشیدی مهیا گردیم.

ضمن تبریک حلول سال 1399 خورشیدی به محضر محترم ملت شریف ایران بخصوص مشتریان معزز بانک انصار، یکایک همکاران عزیز و تلاشگرم در مجموعه ی بانک سپه ، تقارن فرخنده ی سومین روز عید باستانی نوروز با عید مبعث را به فال نیک می گیریم که بعثت، امید انسان به فردایی روشن و نشانه مهرورزی خدا با خاکیان و باران رحمت بی‌‌حد او بر زمینیان است.

مهدی رضایی

مدیرعامل بانک انصار