تاریخ شمسی :
چهارشنبه - ۶ مهر - ۱۴۰۱
ساعت :

پیام مدیرعامل بانک انصار در تجلیل از مجاهدان عرصه اقتصادی

كُلُّ نَفْسٍ ذَائِقَةُ الْمَوْتِ ۗ وَنَبْلُوكُمْ بِالشَّرِّ وَالْخَيْرِ فِتْنَةً ۖ وَإِلَيْنَا تُرْجَعُونَ ﴿٣٥

هر کسی چشنده مرگ است و ما شما را به نوعی خیر و شر آزمایش می کنیم، و به سوی ما بازگردانده می شوید. (۳۵)

در کمال تاثر و تاسف ، چند تن از همکاران عزیز و تلاشگر بانکی و آقای فردین جزندری از بانک انصار را در خط مقدم خدمت به مردم بزرگوار کشورمان بدلیل ابتلا به ویروس منحوس کرونا از دست دادیم و از دیدار و هم صحبتی با ایشان تا ابد محروم ماندیم . درگذشت این عزیز سربازان سنگر اقتصادی خدمت به مردم در شعب بانک های کشور را به خانواده های معظم و داغدار آنها و همکاران گرانقدر تسلیت عرض نموده ،ارزوی شکیبایی و صبر دارم . روحشان شاد و قرین رحمت الهی باد.

ضمن طلب مغفرت برای عروج یافتگان با هدف ریشه کن شدن این بیماری مهلک در یک عزم ملی و با اتخاذ تدابیر موثر ، هرچه سریعتر سایه منحوس این ویروس شوم از سر ایران اسلامی، برداشته خواهد شد

با وجود ریسک بالای فعالیت در شعب بانک ، شاهد مجاهدت و زحمات کارکنان نجیب و ایثارگر برای خدمت به مردم شریف خواهیم بود و هم میهنان قدرشناس نیز با رعایت نکات ایمنی برای حفظ سلامت خود و قطع زنجیره انتقال ویروس، صرفا در موارد ضروری و الزامی به شعب مراجعه خواهند نمود.

بنده به سهم خود به تمامی همکاران عزیزم ، صمیمانه دستمریزاد گفته از زحمات ایشان قدردانی نموده و علیرغم تمامی کاستی ها نهایت تلاش برای تامین امکانات و تجهیزات بهداشتی مورد نیازرا همچنان بکار خواهم برد و همگی را به رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی و مراقبت های لازم دعوت می کنم.

مهدی رضایی

مدیرعامل بانک انصار