اطلاعیه: شرکت لیزینگ انصار داشتن هرگونه ارتباط با شرکت انصار خودرو سپنتا را تکذیب می نماید و هیچگونه مسئولیتی در قبال تعهدات این شرکت ندارد.
تاریخ شمسی :
سه شنبه - ۷ بهمن - ۱۳۹۹
ساعت :

مطالب سایت

خط مشی کیفیت

لیزینگ انصار 31 شهریور 1397

 

شرکت لیزینگ انصار به عنوان یک شرکت کارآمد اقدامات ذيل را در تمامي سطوح شرکت جاري می‌نماید:

 

الف) افزايش سطح رضايت طرف‌های ذينفع

1- مشتريان:شناخت،درك و برآورده نمودن حداکثر نيازهاي جاري و آتی مشتريان با رعايت احترام

2- سهام داران: افزايش رضايتمندي سهام داران از طريق بهبود بازدهي سرمايه گذاري

3- کارکنان: توسعه و ارتقاء نيروي انساني از طريق بهبود سطح صلاحيت ،انگيزش و مشارکت کارکنان و آموزش آنان و توجه ویژه به خانواده آنان

4- مراجع قانونی: رعايت کامل الزامات قانوني و شرعي در ارائه خدمات و امور مربوط به آن

 

ب) توسعه کمی و کیفی سازمان

1-توسعه نظام اعتبار سنجی:تجزيه و تحليل و رتبه بندی مشتریان و ارتقاء نظام‌های کنترلی به منظور کاهش ریسک

2- افزایش سود : افزایش فروش ، مديريت هزینه‌ها و توسعه و تنوع خدمات

3- فرایندها : بهبود مستمر فرآيندها از طريق افزايش اثربخشي و کارايي آن‌ها با تمرکز بر نيازها و خواسته‌های ذينفعان

جهت دست‌یابی به اهداف فوق سامانه مديريت کيفيت بر اساس استاندارد ISO 9001:2008 در شرکت طرح ريزي و استقرار يافته است . شایسته است كليه كاركنان محترم ضمن درك مفاد خط مشي كيفيت ، جهت تحقق آن کوشا باشند. نماينده مديريت در سامانه مديريت كيفيت ضمن حفظ و نگهداري اين سامانه و پايش عملكرد آن، ميزان اثربخشي سامانه مديريت کيفيت را در زمان‌های مقتضي و در جلسات بازنگري مديريت به اينجانب گزارش می‌نماید تا اقدامات لازم در راستاي بهبود اثربخشي و کارايي انجام شود. خط مشي كيفيت و اهداف سازمان در بازنگری‌های مديريت به منظور حصول اطمينان از تداوم تناسب، به طور مستمر مورد بازنگري قرار می‌گیرد.

                                                                                                                                

                                                                                    مدير عامل

عدم فروش خودرو

لیزینگ انصار 21 خرداد 1397

 

تا اطلاع ثانوی خودرو موجود نمی باشد.

اعضا هیات مدیره

کروشه 26 دی 1396

 

Forootan

 رئیس هیات مدیره
آقای یحیی فروتن

 

Salimi 

مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره
آقای دکترحمیدرضا سلیمی

 

 

 

 

عضو هیات مدیره
آقای محمد نجار

 

 

قوانین و مقررات سایت

لیزینگ انصار 16 ارديبهشت 1396

تاریخ ویرایش : 96/02/17

قوانین و شرایط سامانه وب لیزینگ انصار

استفاده شما از وب سایت "شرکت لیزینگ انصار" به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه این متن منظور از "وب سایت"، سامانه وب "شرکت لیزینگ انصار" به آدرس اینترنتیhttps://ansarleasing.com می باشد.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای "شرکت لیزینگ انصار" محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین"شرکت لیزینگ انصار" بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.

  1. خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات وب سایت برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.
  2. اطلاعات موجود در وب سایت از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده محصولات جمع آوری شده است. اطلاعات محصولات ارائه شده در وب سایت به دلیل نوسانات قیمتی موجود در بازار و یا تغییر نرخ بهره های بانکی ممکن است در مواردی غیر دقیق یا بروز نباشد. "شرکت لیزینگ انصار" مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته اما تلاش دارد که به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز نماید. برای اطلاعات دقیق و بروز از قیمتها و شرایط واگذاری ضروری است با واحد فروش "شرکت لیزینگ انصار" تماس گرفته شود.
  3. شما به "شرکت لیزینگ انصار" اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از وب سایت می باشد استفاده نخواهید کرد همچنین شما از وب سایت به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد.
  4.  وب سایت "شرکت لیزینگ انصار" دارای لینک هایی به وب سایت های دیگر می باشد. این وب سایت ها ممکن است تحت کنترل این شرکت نباشند و "شرکت لیزینگ انصار" هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایتها از جمله لینک های قرار گرفته در این وب سایت ها ندارد. وب سایت "لیزینگ انصار" این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده و وجود هر یک از این لینک ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان سایر وب سایت ها نمی باشد. وب سایت هایی که در صفحات وب سایت "شرکت لیزینگ انصار" لینک می شوند ممکن است توسط افرادی خارج از "شرکت لیزینگ انصار" اداره شده، لذا "شرکت لیزینگ انصار" نمی تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد. شما توافق می کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به رایانه تان را از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به وب سایت های لینک شده در "وب سایت شرکت لیزینگ انصار" باشد، خود برعهده خواهید داشت.
  5. این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از این وب سایت خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.
  6. این وب سایت الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود "شرکت لیزینگ انصار" این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.
  7. ممکن است ما سرویس های خود را به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های این وب سایت هر از گاهی به روز خواهد شد. در این صورت تاریخ درج شده در بالای این صفحه نشان دهنده آخرین زمان به روز رسانی خواهد بود. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها شامل تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه اولیه سایت اعلام خواهد شد.
  8. هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا دارای یک حساب کاربری در این وب سایت باشد که توسط یکی از شعب منتخب بانک انصار ایجاد گردیده است. از این حساب کاربری جهت پرداخت اقساط و اطلاع از معوقات و مبلغ جریمه تاخیر اقساط معوقه استفاده می شود. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای "شرکت لیزینگ انصار" محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

"شرکت لیزینگ انصار" به اطلاعات مخفی یا خصوصی اشخاصی که از خدمات وب سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن تا حد ممکن محافظت میکند.

جمع آوری اطلاعات شخصی شما

"شرکت لیزینگ انصار" هیچگونه نمایندگی یا شعبه ای در سراسر ایران ندارد و برای پذیرش و تشکیل پرونده متقاضیان فقط با مراجعه به محل شرکت یا شعب منتخب بانک انصار اقدام به دریافت اطلاعات و مشخصات فردی متقاضی می نماید.

چگونه میتوانید سوالات بیشتر خود را بپرسید؟

شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً جهت تماس تلفنی از قسمت "تماس با ما" و یا درج نظر از قسمت "انتقادات و پیشنهادات" با ما در تماس باشید.

"شرکت لیزینگ انصار" از شنیدن هر گونه نظرات شما نسبت به سیاست حفظ حریم شخصی استقبال می کند. اگر فکر می کنید "شرکت لیزینگ انصار" به این سیاست پایبند نبوده است لطفاً از قسمت "تماس با ما" و یا "انتقادات و پیشنهادات" با ما در تماس باشید. ما نهایت تلاش خود در رفع ابهامات و نواقص یا حل مشکلات را در حد توانمان به کار خواهیم گرفت.

"شرکت لیزینگ انصار" خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران میداند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.